Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

4.5 

ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa, 00-325, Polska  

Czas Lokalny Telefon 48 22 551 1000

4.5

ŚNIADANIA W HOTELU BRISTOL

 

Śniadania w Hotelu Bristol serwowane są codziennie od 6:30 do 10:30 w restauracji Marconi i zawierają polskie specjały, jak:

  • ryby wędzone
  • pasztety
  • śledzie
  • polskie sery i wędliny

Cena śniadania za osobę wynosi 120 PLN.

Śniadania w Hotelu Bristol w Warszawie
 

Goście mają także możliwość zamówienia pakietu śniadaniowego na wynos – tzw. breakfast box (jeżeli śniadanie jest wliczone w cenę pokoju, breakfast box otrzymuje się nieodpłatnie. W innym przypadku cena wynosi 69 PLN).

Goście preferujący śniadanie w pokoju, mogą zamówić je z karty menu room service. Cena za dostarczenie śniadania do pokoju wynosi 20 PLN. Jeżeli jest ono wliczone w cenę pokoju, zostanie dostarczone zgodnie z preferencjami i cena za tę usługę wynosi 40 PLN.

Śniadanie można również zjeść w Café Bristol (od 8.00 do 12.00).  Wypróbuj  słynne "Polskie Śniadanie"  lub skuś się na inną propozycję: omlet z jaj zielononóżki z wolnego wybiegu z kozim serem lub szynką, domowe płatki granola serwowane z mlekiem lub jogurtem naturalnym czy też burito śniadaniowe z jajecznicą z jaj zielononóżki z wolnego wybiegu z boczkiem. A może wybierzesz świeżego croissanta i cappuccino?

Zapraszamy na śniadanie w Cafe Bristol >