Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

4.5 

ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa, 00-325, Polska  

Czas Lokalny Telefon 48 22 551 1000

4.5

Zabiegi Kosmetyczne w Bristol spa

Poznaj zbawienne działanie naszych spersonalizowanych masaży holistycznych i zabiegów na twarz, wykorzystujących naturalne i wysoce skuteczne produkty ESPA do pielęgnacji skóry i ciała. Znane na całym świecie, nagradzane, niezwykle skuteczne produkty i zabiegi Espa wykorzystują potężne moce natury, łącząc je z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie pielęgnacji skóry, aby uzyskiwać widoczne i długotrwałe rezultaty.

Na zabieg mogą się Państwo zapisać bezpośredni w Bristol spa na poziomie -1, przy stanowisku Concierge lub kontaktując się ze spa:

Rezerwacje | +48 22 5511805
E-mail | bristolspa@luxurycollection.com


BRISTOL SIGNATURE RITUAL

Rozpieść swoje zmysły najdoskonalszym holistycznym zabiegiem na całe ciało. To doświadczenie łączy przywracające równowagę i regenerujące działanie technik aromaterapii, akupresury i refleksologii z indywidualnie dobraną mieszanką esencjonalnych olejków eterycznych. Ten wyjątkowy masaż idealnie dopasowuje się do Twoich potrzeb – pomaga oczyścić umysł, rozluźnić się i ulżyć zmęczonym mięśniom. Wzbogacony elementami masażu tkanek głębokich, pobudzi Twoje zmysły, poprawi samopoczucie i rozproszy napięcie. Zabieg ten ożywi Cię i przywróci do stanu harmonii.

90 minut / 490 PLN


ESPA ZABIEGI NA TWARZ

INTENSIVE AGE DEFYING SKIN SOLUTIONS

Wszystkie nasze zabiegi na twarz poprzedza szczegółowa konsultacja i dogłębna analiza naskórka z wykorzystaniem technologii SkinVisionTM, która służy do identyfikacji chorób skóry niewidocznych gołym okiem. Twój zabieg na twarz jest specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb. Obejmuje oczyszczanie, złuszczanie, zabieg parowy oraz, w razie konieczności, ekstrakcję, a także dokładny masaż, maskę i zastosowanie intensywnego serum. Oprócz tego, produkty do pielęgnacji skóry dobierane są indywidualnie, dzięki czemu możemy osiągnąć możliwie najlepsze rezultaty.  Aby utrzymać zdrową, promienną skórę zalecamy stosowanie zabiegu na twarz raz w miesiącu.

INTENSIVE AGE DEFYING

AGE DEFYER FACIAL

Skorzystaj z natychmiastowego nawilżenia i odmłodzenia cery przy pomocy naszego luksusowego przeciwstarzeniowego zabiegu na twarz. Skoncentrowany na obszarach szczególnie narażonych na występowanie zmarszczek - oczach, szyi i ustach - ten zaawansowany zabieg na twarz wykorzystuje specjalistyczne przeciwstarzeniowe techniki masażu, co pozwala na zniwelowanie najbardziej widocznych oznak starzenia się skóry, pozostawiając ją nasyconą, gładką i elastyczną.

60 minut / 355 PLN

SKIN SOLUTIONS

ESPA PERSONALISED FACIAL

Ten specjalistyczny zabieg na twarz jest dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Obejmuje głębokie oczyszczanie, złuszczanie, zabieg parowy oraz, w razie konieczności, łagodną ekstrakcję, a także dokładny masaż i maskę.

Produkty do pielęgnacji skóry ESPA stosowane są podczas zabiegu, w tym intensywne booster serum, dobierane są do potrzeb poszczególnych osób tak, aby pozwalały osiągać optymalne rezultaty.

60 minut / 350 PLN

UZUPEŁNIJ TERAPĘ ZABIEGIEM:

LIFT & FIRM EYE TREATMENT

Idealny dla tych, których niepokoją pierwsze oznaki starzenia się skóry wokół oczu.

Skuteczny zabieg ujędrniająco-nawilżający, który pomoże zredukować zmarszczki i rozluźnić napięcie związane z wytężaniem wzroku oraz bólami głowy wywołanymi pracą przy komputerze. Zabieg obejmuje oczyszczanie, złuszczanie, masaż oraz zastosowanie naszego Lift & Firm Intensive Eye Serum.

 25 minut / 205 PLN


ESPA HERO TERAPIA

Oferujemy szereg zabiegów i masaży ESPA. Każdy z nich został specjalnie opracowany, tak aby zapewnić Ci najlepsze terapeutyczne rezultaty, zarówno fizyczne jak i emocjonalne, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

HOLISTYCZNY ZABIEG PLECÓW, TWARZY I SKÓRY GŁOWY

Ten zabieg ESPA zapewnia potrójne rezultaty poprzez ukierunkowanie na trzy główne obszary - pleców, twarzy i skóry głowy, co czyni go idealnym zabiegiem dla każdego.

Obejmuje: Złuszczanie i masaż pleców – spersonalizowany zabieg na twarz - masaż głowy

80 minut / 460 PLN

 


MASAŻE

AROMATHERAPY MASSAGE

Aromaterapeutyczny masaż ESPA jest podstawowym, profesjonalnym i dokładnym zabiegiem wykorzystującym mieszankę indywidualnie dobieranych olejków. Prywatna konsultacja zapewni Ci wyjątkowy zabieg dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Wybierz jedną z następujących opcji: Detoxifier, De-Stresser, Muscle Relaxer, Jet-Lag Reviver, Immune Booster, Energiser, Body Toner.

Zawiera: Aromaterapeutyczny masaż pleców, nóg, ramion, brzucha, masaż karku/ barków.

50 minut  / 330 PLN
80 minut / 405 PLN

SWEDISH MASSAGE

Tradycyjny masaż całego ciała z wykorzystaniem silnego nacisku, nastawiony na odprężenie i złagodzenie napięcia mięśniowego. Zabieg ten stanowi idealny wstęp do masażu; ruchy stymulujące pomagają ukoić zmęczone i obolałe mięśnie zapewniając Ci relaks i regenerację.

Obejmuje: masaż szwedzki pleców, nóg, ramion, brzucha, karku i barków.

50 minut / 300 PLN      
80 minut / 350 PLN

DEEP MUSCLE MASSAGE

Silny masaż, którego celem jest złagodzenie głębokiego napięcia mięśniowego. Specjalistyczne techniki koncentrują się na konkretnych obszarach dotkniętych problemem i łagodzą powszechne dolegliwości, takie jak sztywność karku, ból w dolnym odcinku kręgosłupa oraz ściągnięcie barków.

Zawiera: Specjalistyczny masaż konkretnych obszarów dotkniętych problemem.

50 minut / 340 PLN
80 minut / 405 PLN


Uzupełnij swoją terapię o:

SALT & OIL SCRUB

Ten wyjątkowy zmiękczający skórę zabieg złuszczający łączy zalety soli morskiej i olejków eterycznych, pozostawiając Twoją skórę odżywioną, gładką i elastyczną. Idealny jako zabieg niezależny lub jako masaż wstępny ESPA. Zamiast Salt & Oil Scrub można zastosować  łagodniejszy w działaniu Exfoliating Body Polish.

25 minut / 205 PLN


BRISTOL SPA DLA MĘŻCZYZN

Nasze zabiegi ESPA na twarz i ciało dla mężczyzn są specjalnie dostosowane do każdego rodzaju skóry. Wszystkie zabiegi zostały opracowane z myślą o osiągnięciu jak najlepszych rezultatów fizycznych i terapeutycznych, w zależności od Twoich potrzeb.

MEN’S PURIFYING FACIAL

Niezależnie od tego, czy Twoja skóra potrzebuje głębokiego oczyszczania, przywrócenia zdrowego blasku, ukojenia czy nawilżania, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Zachęcamy naszych gości płci męskiej do wypróbowania spersonalizowanych zabiegów, które łączą w sobie relaksujący masaż barków, karku, twarzy i skóry głowy. Wszystkie zabiegi charakteryzują rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb męskiej skóry.

Zawiera : Podwójne oczyszczanie - złuszczanie – zabieg parowy i ekstrakcję - masaż twarzy - maskę - masaż skóry głowy.

60 minut / 350 PLN

STRESSBUSTER

Znany jako "Specjalność" naszej oferty i uwielbiany przez wszystkich. Ten zabieg ESPA zapewnia potrójne rezultaty poprzez ukierunkowanie na trzy główne obszary - pleców, twarzy i skóry głowy, co czyni go idealnym zabiegiem dla każdego.

Obejmuje: Złuszczanie pleców – masaż pleców – zabieg na twarz – masaż skóry głowy.

90 minut / 460 PLN


Zabiegi Expressowe

25 minutowe zabiegi ESPA

PERSONALISED EXPRESS FACIAL

Twój terapeuta dobierze najbardziej odpowiedni zabieg dla Twojej skóry twarzy. Każdy spersonalizowany masaż twarzy ESPA obejmuje konsultację, analizę SkinVision, oczyszczanie, złuszczanie oraz indywidualnie dobraną maskę na twarz. Zabiegi kończą się zastosowaniem serum dostosowanym do potrzeb Twojej skóry.

LIFT & FIRM EYE TREATMENT

Lift & Firm Eye Treatment to idealne rozwiązanie dla tych, których niepokoją pierwsze oznaki starzenia się skóry wokół oczu. Jest to skuteczny zabieg ujędrniająco-nawilżający, który pomaga zredukować zmarszczki i rozluźnić napięcie związane z wytężaniem wzroku i zmęczeniem oczu oraz bólami głowy wywołanymi pracą przy komputerze. Zabieg obejmuje oczyszczanie, złuszczanie, masaż oraz zastosowanie naszego Lift & Firm Intensive Eye Serum.

25 minut/205 PLN

SALT & OIL SCRUB

Ten wyjątkowy zmiękczający skórę zabieg złuszczający łączy zalety soli morskiej i olejków eterycznych, pozostawiając Twoją skórę odżywioną, gładką i elastyczną. Idealny jako zabieg niezależny lub jako masaż wstępny ESPA. Zamiast Salt & Oil Scrub można zastosować  łagodniejszy w działaniu Exfoliating Body Polish.

25 minut / 205 PLN

MASAŻ PLECÓW, KARKU I BARKÓW

Masaż ten idealnie nadaje się do wykonania na wszelkich obszarach dotkniętych dolegliwościami. Optymalne techniki masażu wzbogacone działaniem Olejku do ciała ESPA są idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

25 minut /205 PLN


GODZINY OTWARCIA

 

Bristol spa & basen (poziom -1)
Poniedziałek - piątek | 7:00 - 22:00
Sobota - Niedziela | 8:00 - 21:00

Siłownia (poziom 6)
Codziennie 6.00 – 23.00