Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw

4.5 

ul. Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa, 00-325, Polska  

Czas Lokalny Telefon 48 22 551 1000

4.5

RESTAURACJE I BARY W HOTELU BRISTOL

Hotel Bristol - secesyjna perła stylu - czaruje gości nie tylko swoją wyjątkową elegancją, ale także niezrównanymi doznaniami kulinarnymi.

Pragniemy poinformować, że nasze restauracje i bary mogą być zamknięte ze względu na specjalne wydarzenia. Aby otrzymać informacje odnośnie ich otwarcia i dostępności podczas Państwa pobytu, prosimy o bezpośredni kontakt z hotelem na numer +48 22 55 11 000.

Sprawdź aktualne promocje kulinarne >

Hotel Bristol Warsaw - Restaurantas and bars overview
Hotel Bristol Warsaw - Restaurantas and bars overview
Hotel Bristol Warsaw - Restaurantas and bars overview
Hotel Bristol Warsaw - Restaurantas and bars overview
Hotel Bristol Warsaw - Restaurantas and bars overview

DO 20% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW PROGRAMU SPG

Będąc uczestnikiem programu SPG®, możecie Państwo delektować się wybornymi kreacjami kulinarnymi restauracji i barów Hotelu Bristol i otrzymać punkty Starpoints® za każdy rachunek o równowartości powyżej 10 USD. Dodatkowo, zapraszamy wraz z maksymalnie 7 przyjaciółmi lub najbliższymi na lunch lub kolację do naszych barów i restauracji, gdzie otrzymają Państwo 10% zniżki na dania z karty, a w Restauracji Marconi aż 20%.

O szczegóły prosimy pytać obsługę. Serdecznie zapraszamy do zapisania się do programu SPG >

Promocje kulinarne dla uczestników programu SPG >

 
Restauracja Marconi - Niezrównane Wrażenia Kulinarne
Hotel Bristol Warsaw - Marconi Restaurant

Restauracja Marconi w Hotelu Bristol zaprasza do swoich eleganckich wnętrz oraz na piękne zielone patio. To właśnie tu, w historycznym sercu Warszawy, goście Hotelu Bristol mogą odkryć świat niezwykłych kulinarnych doznań. Marconi zaprasza do swoich czarujących wnętrz w stylu Art Deco, gdzie w niezapomnianej atmosferze rozkoszujcie się Państwo specjałami tradycyjnej kuchni polskiej.

Godziny otwarcia
: poniedziałek - niedziela 6.30 - 10.30 (śniadania), 12.00 - 15:00 (obiady), 18:00 - 22.30 (kolacje, w niedziele od 19:00); Niedzielny Brunch 12:30 - 16:00

Menupobierz tutaj | Odwiedź stronę restauracji Marconi >

 
Café Bristol - Kawiarnia w Wiedeńskim Stylu
Hotel Bristol Warsaw - Cafe Bristol

Café Bristol to legendarne miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnym, wielkomiejskim stylem życia. Od 1901 r. kawiarnia przyciąga gości swoim klasycznym wystrojem w stylu wiedeńskim, kusi zapachem świeżo parzonej kawy i rozpieszcza podniebienia lekkimi daniami i wysublimowanymi deserami, przygotowywanymi codziennie w hotelowej cukierni. Od początku swojego istnienia, Café Bristol jest ulubionym miejscem spotkań warszawiaków i turystów poszukujących doskonałego smaku. Słodką specjalnością naszej kawiarni są legendarne kremówki z malinami oraz słynny Tort Bristol.

Więcej o Café Bristol >

 
Bristol Wine Bar - Fascynujący Świat Wina
Hotel Bristol Warsaw - Bristol Wine Bar

Bristol Wine Bar to miejsce, gdzie rozpoczyna się prawdziwa podróż przez fascynujący świat trunków pochodzących z najsłynniejszych winnic świata. Koneserzy sztuki winiarskiej z Bristol Wine Bar zapraszają gości do wspólnej podróży, odkrywając przed nimi wyszukane smaki, które kryją się w z pozoru skromnie wyglądających butelkach.

Więcej o Bristol Wine Bar >

Godziny otwarcia
: poniedziałek - niedziela 12:00 - 00:00

 
Bar Kolumnowy - Wyjątkowe Miejsce na Mapie Miasta
Hotel Bristol Warsaw - Bar Kolumnowy

W Warszawie często mówi się, że Bar Kolumnowy to instytucja. Rzeczywiście, to arcydzieło Art Nouveau stanowi wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Zjawiskowe wnętrze zostało odnowione z szacunkiem dla historycznego wystroju z początku XX wieku i dostosowane do współczesnych potrzeb.

Nastrój tego wyjątkowego wnętrza nie byłby pełny bez uzupełniających go dźwięków fortepianu i wyjątkowo szerokiego asortymentu napojów alkoholowych. Tutaj, w sercu miasta, goście mogą świętować najważniejsze wydarzenia w swoim życiu lub po prostu przyjemnie spędzać czas przy wybornych koktajlach i pysznych przekąskach.


Godziny otwarcia
: poniedziałek - niedziela 10.00 - 01.00